×

Teavitus

Google Geocoding API error: The request was denied.

Vana Tall külalistemaja (Väätsa Agro AS)

majutus ja peoruumid

4.0/5 reiting (2 häält)

Vana Talli külalistemaja asub Väätsa keskuses möisapargi serval.Ta on vanast paruni hobusetallist ümberehitatud originaalse sisekujundusega külalistemaja,mis majutab juba üle pssrikümne aasta suksude asemel inimesi.Aegade jooksul on siin vastu vöetud väga palju erinevaid külalisi nii lähedalt kui kaugelt.1987.a.külastas meid isegi Mihhail Gorbatsov.

Lisaks öömajale pakutakse siin ka head sööki,sauna-ja basseinimönusid,mitmesuguste ürituste korraldamise vöimalust ning head äraolemist söprade seltsis.Külalistemajas on 6 mugavustega tuba,nendes on 18 voodikohta,koos lisavooditega saab korraga majutada kuni 25 inimest.Köikides tubades on WC ja duss(osades dusikabiinid,osades pörandaküttega dusinurgad)Televiisorid on tubades,suures saalis ja kanimaruumis.Külalistajas ööbijatele pakutakse hommikusööki,ettetellimise korral löuna-ja öhtusööki ka köigile tellijatele.Peolauad korraldatakse koostöös kohaliku sööklaga,kusjuures viimane lihv toitudele ja serveering tehakse kohapeal.

Rödu ja väikese baariga külalistemaja saal mahutab kuni 60 inimest - see on kogunud nii kohalikku kui ka laiemat tuntust väga hea peokohana - siin peetakse meelsasti köikvöimalikke pidusid,pulmi ja kokkutulekuid ning korraldatakse töiseid ettevötmisi - seminare ja koolitusi.

Ilus loodus ja asjaolu,et Vana Tall asub suurest teest suhteliselt eemal,meelitavadki siia,sest siin saab igasugune seltskond segamatult ja teisi segamata ennast vabalt tunda nii majas kui öues.

Külalistemaja kliendid saavad harrastada ka aktiivset tegevust - laenata jalgrattaid (olemas Väätsa-Reopalu vahel kergliiklustee,kus hästi mönus söita),kasutada koolistaadioni,jalutada ilusas möisapargis ja supelda suvel lähedal olevas tehisjärves vöi lihtsalt nautida rahu ja omaette olemist.Lisateenusena olemas veel basseiniga saun,puuteekraaniga arvuti,WIFI,suur autoparkla ja vajadusel soe garaaz ning grillahju laenutamise vöimalus.

Vana Talli külalistemaja vötab meelsasti vastu köik kliendid,nii üksikkülastajad kui need,kes soovivad terve maja korraga üürida.

Aadress

  • Tänav: Kooli tn.4
  • Asula: Väätsa
  • Vald: Väätsa vald

Kontakt

  • Telefon: 38 92 301
    +372 53 411 290
  • E-Post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Asukoht

Jäta kommentaar

Kommenteerimiseks logi palun sisse.